• Follow Us -
5

Winmasters.gr: Ποιος θα είναι ο σκόρερ για τη «γαλανόλευκη»;

Η Ευρώπη παίζει μπάλα από σήμερα μέχρι και την Τρίτη και η winmasters διαθέτει πλήθος ειδικών στοιχηματων* για όλα τα παιχνίδια!

Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα αντιμετωπίζει την Ιταλία το Σάββατο και μέχρι στιγμής σε 10 ματς εναντίον των «Ατζούρι» μετρά 5 ήττες, 4 ισοπαλίες και μόλις 1 νίκη σε ένα φιλικό το 1972 (2-1).

Είναι χαρακτηριστικό ότι οι Ιταλοί έχουν δεχθεί μόλις 1 γκολ στις τελευταίες 5 αναμετρήσεις των δύο ομάδων και αυτό συνέβη το 2008 στο πλαίσιο ενός φιλικού αγώνα στο «Γ. Καραϊσκάκης» το οποίο έληξε 1-1.

Η Ελλάδα έχει πετύχει 4 γκολ σε αυτή την προκριματική φάση. Τα τρία εξ αυτών ήταν στο δεύτερο ημίχρονο και το ένα στις καθυστερήσεις του πρώτου. Επιπλέον, στο πρόσφατο φιλικό με την Τουρκία, η Ελλάδα πέτυχε το γκολ με το οποίο μείωσε το σκορ επίσης στο τέλος του δευτέρου μέρους.

Η winmasters.gr, προσφέρει δύο στοιχήματα σε ανταγωνιστική απόδοση*. Θα κερδίσει η Ελλάδα το δεύτερο ημίχρονο και θα είναι αυτό το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ;

Τα εγγεγραμμένα μέλη έχουν επίσης την ευκαιρία να βρουν ειδικές αγορές* για παίκτες, όπως: