Winmasters.gr: Η ευρωπαϊκή μάχη της Τούμπας live με πλήθος αγορών!

*ΠΑΟΚ-Βασιλεία με πάνω από 100 στοιχηματικές επιλογές

*Σούπερ ειδικά* στοιχήματα για Ημίχρονο/Τελικό & O/U 2.5

*Σε ποια περίοδο θα μπει το 1ο γκολ;

*Θα σκοράρουν και οι 2 ομάδες χωρίς το ματς να λήξει ισοπαλία;

Η μεγάλη στιγμή έφτασε για τον ΠΑΟΚ! Μετά την περιπετειώδη περσινή χρονιά, ο «Δικέφαλος του Βορρά» ξεκινάει τις ευρωπαϊκές του υποχρεώσεις στην Τούμπα κόντρα στην Βασιλεία, στο πλαίσιο του δεύτερου προκριματικού γύρου του Champions League!

Οι παίκτες του Ραζβάν Λουτσέσκου μοιάζουν αποφασισμένοι να πάρουν το θετικό αποτέλεσμα στο πρώτο παιχνίδι μέσα στην έδρα τους, ώστε να εξασφαλίσουν το πλεονέκτημα για τον επαναληπτικό της Ελβετίας και έχοντας πάντα ως απώτερο στόχο την είσοδο στους ομίλους της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.

Στον αντίποδα, η Βασίλεια αποτελεί αναμφίβολα μια ομάδα από το… πάνω ράφι του ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου, η οποία όμως προέρχεται από ήττα στην πρεμιέρα του ελβετικού πρωταθλήματος με 2-1 από την Σεν Γκάλεν, δείχνοντας ότι δεν έχει βρει ακόμα τα πατήματα της!

Τρίτη βράδυ, λοιπόν, με μεγάλη ευρωπαϊκή πρεμιέρα για τον ΠΑΟΚ και η winmasters.gr δίνει το «παρών» στην Τούμπα με πλήθος αγορών* για Ημίχρονα, Γκολ και Περίοδο 1ου Γκολ, αλλά και έξυπνα ειδικά στοιχήματα για Ημίχρονο/Τελικό O/U 2.5, Αμφίσκορο ματς & Ο 2.5.

Αμφίσκορο ματς χωρίς να λήξει ισοπαλία (Draw no Bet), Πολλαπλά σκορ, Πρώτη ομάδα να σκοράρει και να κερδίσει/ισοπαλία/να χάσει, Σκορ με πέναλτι και Αυτογκόλ!