Προγνωστικά Σήμερα
  • Follow Us -
4

Winmasters.gr: Σούπερ ντέρμπι το Σάββατο σε Λονδίνο, Μαδρίτη και Τορίνο!

Τρία μεγάλα ντέρμπι από την Serie A, την Premier League και την La Liga δεσπόζουν στην αγωνιστική δράση του Σαββάτου! Στις 19:00, Η Γιουβέντους φιλοξενεί την Νάπολι στο Τορίνο για το ντέρμπι κορυφής του ιταλικού πρωταθλήματος.

• Αμέτρητες αγορές για τα ντέρμπι Γιουβέντους-Νάπολι, Τσέλσι-Λίβερπουλ και Ρεάλ-Ατλέτικο

• Πλήθος ειδικών στοιχημάτων* και πολλαπλές επιλογές για σκόρερ

• Θα σκοράρει με σουτ έξω από το ημικύκλιο ο Σαλάχ στο Λονδίνο;

• Θα ευστοχήσει σε απευθείας φάουλ ο Ρονάλντο κόντρα στη Νάπολι;

• Θα βρουν τον δρόμο προς τα δίχτυα Μπέιλ και Γκριεζμάν;

Λίγο αργότερα, στις 19:30, το «Στάμφορντ Μπριτζ» ανοίγει τις πύλες του για να φιλοξενήσει τη μονομαχία Τσέλσι-Λίβερπουλ, με τους γηπεδούχους να επιθυμούν να καθυποτάξουν τους «Reds» για δεύτερη φορά μέσα σε μια εβδομάδα, μετά και τη νίκη με επική ανατροπή την Τετάρτη στο «Άνφιλντ» για το Λιγκ Καπ Αγγλίας!

Η ποδοσφαιρική πανδαισία ολοκληρώνεται με τη μάχη της Μαδρίτης στις 21:45 ανάμεσα σε Ρεάλ και Ατλέτικο που υπόσχεται να καθηλώσει τους απανταχού ποδοσφαιρόφιλους!

Η winmasters.gr θα φιλοξενήσει ζωντανά και τις τρεις μεγάλες αναμετρήσεις με μια τεράστια γκάμα στοιχηματικών επιλογών για Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ, Κόρνερ και Κάρτες, δίνοντας διαρκώς τη δυνατότητα στους παίκτες της για γρήγορες αγορές (fast markets)* και cashout*!

Τα εγγεγραμμένα μέλη μπορούν ακόμη να βρουν πλήθος ευφάνταστων ειδικών στοιχημάτων*, όπως: