Προγνωστικά Σήμερα
  • Follow Us -
4

Ολυμπιακός και ΑΕΚ «κοντράρονται» στο ΟΑΚΑ για την 8η αγωνιστική της Super League, έχοντας κοινό στόχο.

Ο Ολυμπιακός θέλει τη νίκη, μπροστά στον κόσμο του και θα μπει από το ξεκίνημα του αγώνα δυνατά, με την επικράτηση του και στα δύο ημίχρονα να προσφέρεται σε απόδοση 2.30.

Το ενδεχόμενο να σκοράρει τελευταίος ο Ολυμπιακός στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 1.36.

Οι Πειραιώτες, πριν από μερικές ημέρες ηττήθηκαν με 3-2 από την Μπάγερν Μονάχου στο Champions League και η υπόθεση πρόκριση, δυσκόλεψε για αυτούς ακόμη περισσότερο.

Όσον αφορά στο πρωτάθλημα, προέρχονται από την εντός έδρας νίκη με 2-1 επί του ΟΦΗ, σκορ που προσφέρεται στο 8.00 για να κάνει και σήμερα την εμφάνιση του.

Το ενδεχόμενο να μπουν τα περισσότερα γκολ στο πρώτο ημίχρονο της συγκεκριμένης αναμέτρησης προσφέρεται σε απόδοση 3.10.

Η ΑΕΚ από την άλλη μετράει τέσσερις νίκες και δύο ισοπαλίες και δείχνει να είναι σε καλύτερη κατάσταση, σε σχέση με το πρώτο κομμάτι της σεζόν.

Το σύνολο του Νίκου Κωστένογλου, προέρχεται από την εντός έδρας νίκη με 3-2 κόντρα στον Βόλο, με ένα ακόμη over 2.5 να προσφέρεται σε απόδοση 19.00.

Στο τελευταίο ντέρμπι, ο Ολυμπιακός είχε κερδίσει με 4-1 την Ένωση στην έδρα του. Θα πάρουν οι «κίτρινοι»… εκδίκηση απόψε; Η επικράτηση τους προσφέρεται σε απόδοση 7.50.